VOORJAARSDEALS

46%

Kortingen tot wel 46%
  • afterpay

    Betalen zoals u wilt, vooraf en achteraf

  • shipment

    Voor 20.00 besteld, morgen gratis bezorgd

  • returns

    Gratis retourneren binnen 180 dagen

  • afterpay

    Betalen zoals u wilt, vooraf en achteraf

Zwarte paddockstand Xtreme - Voorwiel

check-circle Voor 20:00 besteld, vrijdag in huis
  • check

    Betalen zoals u wilt, vooraf en achteraf

  • check

    Gratis thuisbezorgd

  • check

    Voor 20.00 besteld, morgen in huis

  • check

    Gratis retourneren binnen 180 dagen

  • check

    2 jaar volledige garantie

woty-twentythree

Voor- en nadelen

  • review-plus De Xtreme paddockstand wordt met balhoofd adapters in verschillende maten geleverd
  • review-plus Je kunt deze paddockstand eventueel ook voor het achterwiel van motoren gebruiken
  • review-plus Enorm handig standaard voor het uitvoeren van onderhoudswerkzaamheden

Omschrijving: Zwarte paddockstand Xtreme - Voorwiel

Deze Xtreme paddockstand is gemaakt om het voorwiel van motoren via het balhoofd te liften. Er worden balhoofd adapters met verschillende afmetingen meegeleverd waardoor de paddockstand vrijwel altijd zal passen. De Xtreme paddockstand met balhoofd adapters is ideaal voor sleutelaars en motorbezitters die net wat meer van een standaard vragen. Met deze paddockstand is het namelijk mogelijk om zowel het voorwiel als de voorvork te (de)monteren. Dit is een groot voordeel voor motorrijders die regelmatig het circuit bezoeken en altijd de mogelijkheid willen hebben om bepaalde werkzaamheden uit te voeren. 

De set met balhoofd adapters die meegeleverd wordt bevat de volgende maten:

  • 15 millimeter
  • 16 millimeter
  • 18 millimeter
  • 20 millimeter
  • 24 millimeter

Controleer van tevoren of een van deze opvuladapters op het balhoofd van jouw motor past. Het is overigens ook mogelijk om deze Xtreme paddockstand van Datona voor het achterwiel van je motor te gebruiken. In dat geval is het belangrijk om rubberen L-adapters te bestellen, omdat deze niet mee worden geleverd. Deze adapters zijn universeel en liften je motorfiets via de achterbrug. Wanneer je de Xtreme paddockstand voor het achterwiel gebruikt is het mogelijk om het standaard in breedte te verstellen. 

De Xtreme paddockstand heeft een hoog maximaal draagvermogen. Het is voor het standaard geen probleem om motoren tot een gewicht van 250 kg te dragen. Ondanks deze hoge maximale draagcapaciteit weegt de paddockstand zelf slechts 9 kg. Het lage gewicht maakt het eenvoudig om de paddockstand mee te nemen naar het circuit of naar andere locaties waar je aan je motorfiets wil werken. 

Het gebruik van de paddockstand is zeer gemakkelijk. In de instructiefilm op deze pagina zie je precies hoe je het standaard kunt plaatsen. Binnen een mum van tijd staat je motor zeer stabiel en kun jij ‘m zorgeloos achterlaten voor de winterstalling of onder handen nemen voor het uitvoeren van allerlei werkzaamheden.  

De robuustheid van de paddockstand komt voort uit stevig laswerk en het gebruik van hoogwaardige materialen. Daarnaast is de Xtreme paddockstand voorzien van een slagvaste coating met een matzwarte kleur. De coating ziet er niet alleen stoer uit, maar zorgt er ook voor dat de paddockstand niet zomaar beschadigd raakt. Dankzij de nette afwerking en de hoge kwaliteit zal de Xtreme paddockstand ervoor zorgen dat de looks van jouw motor nog beter tot z’n recht komen.  

Specificaties

Artikelnummer
DT-57106-Z
Merk
datona
Garantie
2 jaar garantie
Kleur
Zwart
Gewicht
9 kg
Inclusief
Balhoofd adapters

Rintje laat 't zien

Paddockstand universeel xtreme balhoofd - Rintje Ritsma laat 't zien | Datona.nl

Foto's van klanten

Jouw foto hier?

Stuur je foto('s) naar spotvandeweek@datona.nl

Beoordelingen

379 Beoordelingen

4.7/5
review-star review-star review-star review-star

Op basis van 379 beoordelingen

5 review-star
288
4 review-star
76
3 review-star
10
2 review-star
3
1 review-star
2

Schrijf een beoordeling en win een cadeaubon t.w.v. € 50,-

Elke maand belonen we de beste productbeoordeling met een gereedschapsbon van € 50,- en eeuwige roem.

patch-check Geverifieerde beoordeling
review-star review-star review-star review-star review-star
Mooie paddockstand voor mijn Honda CBR600RR. Wel wat lastig om hem er onder te zetten en onderuit te halen. Dit komt omdat hij maar net past tussen balhoofd en voor spatbord. Ik heb 1 bus minder om de pen gedaan die het balhoofd in gaat , zodat je wat schuiner er in kunt , en dus iets meer ruimte krijgt. Motor staat wel mooi stabiel.
patch-check Geverifieerde beoordeling
review-star review-star review-star review-star review-star
De perfecte paddockstand om het voorwiel of de voorpoten eraf te halen. Het kan wel zo zijn dat bij sommige type motoren het voorspatbord verwijderd moet worden voordat de paddockstand past. en altijd gebruiken i.c.m. met een paddockstand voor de achterkant (DT-57103) anders staat de motor niet echt stabiel, als je ze allebei gebruikt staat de motor wel heel erg stabiel, en kun je veel gemakkelijker sleutelen.
patch-check Geverifieerde beoordeling
review-star review-star review-star review-star review-star
Wilde de motor ook voor omhoog kunnen zetten voor onderhoud doeleinde en voor de winter de bandjes niet te belasten.
tijdens de bestelling vermeld dat het niet op de dag erna ontvangen kon worden en kreeg netjes bericht dat deze 2dagen na de bestelling zou aankomen alweer een goede service!

Graag gedaan!


Met vriendelijke groet,
Klantenservice Datona.nl
patch-check Geverifieerde beoordeling
review-star review-star review-star review-star review-star
Zelf in het bezit van een R6 2003 de paddock gaat met wat liefde precies over het spatbord en net onder de neus door.
zelf heb ik op de paddock wat armaflex tape als isolatie om krassen tegen te gaan en op het boutje die ongunstig uitkomt om heen gewikkeld.
jammer dat je hier geen fototjes kunt uploaden dan had ik het kunnen laten zien.

Beste Patrick,

stuur aub even een foto naar: klantenservice@datona.nl
we plaatsen graag fotos van echte gebruikers.

Met vriendelijke groet,

Klantenservice datona.nl
patch-check Geverifieerde beoordeling
review-star review-star review-star review-star review-star
Leuke paddockstand en bijna sneller dan n pitstop geleverd prima.

Schrijf je eigen beoordeling

Je plaatst een beoordeling over: Zwarte paddockstand Xtreme - Voorwiel
review-plus
review-plus
review-plus
review-minus
review-minus
review-minus

Upload foto's

Tips en richtlijnen

Je kunt maximaal 10 foto's tegelijk uploaden.

Geaccepteerde bestandstypen voor foto's zijn onder andere: jpg, jpeg, png, gif.

Bestand mag niet groter dan 15 MB zijn.

Bezig met laden...

Vragen en antwoorden

Plaats je vraag over: Zwarte paddockstand Xtreme - Voorwiel

  1. T
    Beste zitten de stukken er ook bij voor de paddock stand te gebruiken voor het achter wiel mvg
    1 jaar geleden gevraagd door Thierry
    datona check-circle
    Beste Thierry, Bedankt voor uw vraag over deze paddockstand. Deze is met het verlengstuk en de adapters voor het balhoofd alleen geschikt voor de voorkant van de motor. De adapters voor het achterwiel zitten niet bij deze set inbegrepen. Deze kunt u los aanschaffen en de paddockstand eenvoudig omzetten naar een paddockstand voor het achterwiel. Hieronder heb ik de link naar beide adapters toegevoegd: https://www.datona.nl/universeel-adaptorset/ https://www.datona.nl/adaptors-paddockstand-voor/ Hopende hiermee voldoende te hebben geïnformeerd en mochten er nog vragen zijn dan verneem ik die graag.

    Beantwoord door Nyncke van Datona

Alternatieven

Sale
Rode paddockstand Xtreme - Voorwiel video-circle
Rode paddockstand Xtreme - Voorwiel
€ 99,00
Voor 20:00 besteld, vrijdag in huis
Sale
Set paddockstands Bike-line & Xtreme - Rood
Set paddockstands Bike-line & Xtreme - Rood
€ 139,00 € 159,00
Voor 20:00 besteld, vrijdag in huis
Sale
Bundel: paddockstand 'Bike-Line' en 'Xtreme' - Zwart
Bundel: paddockstand 'Bike-Line' en 'Xtreme' - Zwart
€ 139,00 € 159,00
Voor 20:00 besteld, vrijdag in huis
Sale
MotoGP Paddockstand voorwiel - Matzwart video-circle
MotoGP Paddockstand voorwiel - Matzwart
€ 69,00
Voor 20:00 besteld, vrijdag in huis